Потужний снігопад – не привід засиджуватися вдома. Виробники іграшок пропонують безліч цікавих товарів для активного дозвілля практично в будь-яку погоду. То ж радимо вирушати на вулицю у засніжені двори і насолоджуватись чудовою погодою, свіжим морозним повітрям і білесеньким сніжком… Адже чекати найближчої зими лишилося майже рік.
Будуємо снігову фортецю
Таке дозвілля було популярним завжди. Чимало дорослих пам’ятають, як колись у школі чи дитсадку будували вежі, фортеці і замки зі снігу. Снігові фортеці слугували справжнім «щитом» під час запеклих снігових боїв.
Тепер не потрібно ліпити споруду за допомогою підручних матеріалів, адже є спеціальний пристрій виробника іграшок Same Toy – «Будівельник фортець» (Fort maker). З такою іграшкою для формування цеглин можна легко і швидко побудувати захисну стіну чи іншу споруду.
Щоб сформувати цеглину, необхідно заповнити форму снігом, добряче утрамбувати його і акуратно розташувати зліплену цеглину у місці будування. Будуйте споруду ряд за рядом, щоразу збільшуючи її висоту.
Ліпимо сніжки
Коли фортеця збудована, можна переходити до її активного застосування за призначенням. А саме – використання для захисту під час захопливих боїв у сніжки. Сформувати ідеально круглу сніжку допоможе іграшка «Сніжколіп». Зовні іграшка нагадує ножиці; та замість лез тут спеціальні круглі формочки для ліплення снігових кульок.
Можна урізноманітнити традиційну гру в сніжки. Наприклад, не кидати білосніжними снарядами один в одного, а влаштувати змагання з влучності. Облаштуйте на дереві чи паркані імпровізовану мішень і змагайтеся. Така гра розвиває дух суперництва, влучність, окомір і моторику рухів.
Бластер для снігових баталій
Оригінальним атрибутом ігор у сніжки стане сніговий бластер від Same Toy – найпопулярніша іграшка цієї зими. Неймовірна «зброя» може стріляти сніжками, а до того ж оснащена спеціальними сфероподібними формами для ліплення сніжок.
Кладемо у форму сніг, накриваємо кришкою, притискаємо – все, ідеально круглу сніжку сформовано. Сніговий бластер працює за принципом рогатки. Кладемо снігову кульку всередину бластера, відтягуємо еластичний джгут за ручку з іншої сторони і відпускаємо!
Не забуваємо про безпеку
Щоб ігри у сніжну погоду були не лише захопливими, а й безпечними, слід дотримуватися певних правил і рекомендацій:
- не цілитись в обличчя супротивника;
- не цілитись у пташок і тварин;
- тепло одягатись.
Веселої гри!
|