15.02.2022

Єдність, спокій, згуртованість, підтримка – це допоможе професіоналам України на всіх позиціях!

Якби ми були професійні військові, зараз би опановували новітні типи зброї, наданої нам передовими державами світу, та боронили би спокій народів Європи.

Якби ми були професійні дипломати, зараз би цілодобово дбали про об’єднання сил світу на захист свободи, самовизначеності та незалежності нашої держави.

Якби ми були професійні митці, історики, поети чи письменники, вчителі та викладачі, то тривала би наша невпинна робота з відновлення дійсної історії країни, її ролі у прадавні та нинішні часи, про видатні постаті минулого та сучасності.

Ми – професійні представники українського бізнесу, й своїми діями, як і в інші скрутні часи, підтримуємо нашу країну і тих професіоналів, хто зараз на вістрі ситуації.

Наша державницька роль у звичайні часи майже така, як і зараз: сумлінними бізнес діями сприяти виплаті податків в держбюджет, цікавим бізнесом з дистрибуції електроніки та електротехніки заохочувати до офіційного працевлаштування, дбати про теперішній та майбутній фінансовий стан родин. 

Проте є дуже важливе з того, що робить ERC, як український сумлінний бізнес,  в важкі часи з 2014-го  і дотепер: підтримувати національний дух, допомагати збройним силам постачанням необхідної техніки та матеріалів на волонтерських засадах, таким же чином сприяти модернізації лікарень та інших соціальних установ, згуртовувати та сприяти прогресивній національній ідеї!

В ці дні є й додаткова роль –  не припиняючи зазначеної підтримки спокійно та сумлінно робити те, що робимо.  Ми гарантували нашим співробітникам, хто вирішив підписати контракт з ЗСУ, робочі місця після їх повернення.  Ми гарантували тим, хто зараз долучився до навчань у лавах ТРО (Сил Територіальної Оборони), всі виплати та підтримку.  Ми налаштовуємо наші рухи на спокійну, негаласливу діяльність, яка має запевнити спільноту у раціональному спокої, виважених рухах, довірі прогресивним силам країни та її збройним силам! Ми спокійно пояснюємо нашим численним іноземним партнерам впевненно стабільну ситуацію в країні та наше ставлення до неї, закликаємо до підтримки.  

Ми залишаємось на своїй Землі, в Україні, від власників компанії до ТОП менеджменту та співробітників. Єдність, спокій, згуртованість, підтримка – це допоможе професіоналам України на всіх позиціях.