22.07.2020

5 ситуацій, де вам знадобиться ASUS AI Mic, мікрофон з інтелектуальним шумопоглинанням

Гарну гарнітуру від звичайних навушників відрізняє наявність вбудованого мікрофона. І чомусь саме цей параметр часто залишається недооціненим під час вибору гарнітури, хоча якість передачі звуку не менш важлива, ніж його відтворення. Ми вирішили розглянути кілька ситуацій, коли наявність "розумного" мікрофона, який усуне зайві фонові шуми - це не тільки бажаний фактор, а й просто-таки питання життєвої необхідності. І не кажіть, що ви з таким ніколи з таким не стикалися.

Ігровий голосовий чат

Перший і найочевидніший варіант, коли сторонній шум дуже відволікає - це шум від стукоту по клавіатурі і кліки мишкою в іграх і на стрімах. Навіть в умовах повної тиші в кімнаті ці звуки будуть завжди голосно лунати, бо більшість ігрових клавіатур зазвичай механічні та через це є досить гучними, а роздратоване клікання по клавіатурі навіть самого звичайного офісного "гризуна", в умовах спокійного робочого процесу, здатний звести з розуму. Тому, щоб не відволікати своїх тіммейтов, а також щоб вивести свої стріми на якісно новий рівень, варто скористатися перевагами інтелектуального шумопоглинання в мікрофоні.

Openspace

Планування сучасних офісів в основному передбачає роботу у великих відкритих приміщеннях. А це означає наявність постійного фонового шуму від працюючих комп'ютерів, періодичних розмов та балачок співробітників між собою, а інколи навіть лунаючу з усіх сторін фонову музику. Тому, якщо у вас немає можливості проводити переговори в окремій кімнаті чи приміщенні або вам занадто часто доводиться спілкуватися по роботі за допомогою гарнітури - без мікрофона, здатного заглушити шум від метушливості колег та оточуючих, не обійтися.

Аудіоконференція 

Через карантин і масовий перехід людей на роботу з дому дуже багато компаній, керівників та працівників знайшли рішення з вирішення ділових питань у форматі онлайн-конференцій. Але що ще цікавіше, що навіть зі зняттям карантинних обмежень більшість працівників не поспішають відмовлятися від такого зручного інструменту. Тому, незалежно від того, чи проходить конференція у вас в офісі або в домашній обстановці - завжди є ймовірність появи небажаних зовнішніх шумів, що можуть вклинитися у вашу ділову розмову у самий небажаний момент.

Call-center 

Окремим випадком, коли для забезпечення якісної роботи не обійтися без гарної гарнітури з максимально ефективним  інтелектуальним шумопоглинанням - це робота у різного роду колл-центрах, відділах з обслуговування та підтримки клієнтів, де голосовій комунікації приділяється максимум робочого часу. Коли одночасно в кімнаті говорять кілька людей – украй важливим стає той факт, щоб співрозмовник не чув всього цього гомоніння, тому що у противному випадку він, з одного боку, не зможе виділити слова, які призначалися саме йому, а з іншого боку - може почути конфіденційну інформацію, яка не була призначена для його вух.

Розмови на вулиці 

Влітку набагато приємніше провести час на відкритому повітрі, навіть будучи зайнятим роботою. Робота за ноутбуком на терасі літнього кафе часто здається більш привабливою перспективою, ніж робота у нудному звичному офісі. Тим паче, що можливостей різноманітних додатків для відеоконференцій зараз вистачає, щоб вести переговори та конференції з будь-якої точки світу. Змінили фон у спеціальній програмі, використовували мікрофон з інтелектуальним шумопоглинанням під час зв’язку – і вже ніхто навіть не зможе припустити, що ви проводите зустрічі не з власного офісу.

Можна уявити ще безліч ситуацій, коли може знадобитися поговорити з кимось онлайн без зайвих перешкод. Тому така, здавалося б, дрібниця як гарнітура з системою інтелектуального шумопоглинання або компактний адаптер може істотно поліпшити якість та ефективність комунікації.

Адаптери ASUS AI Noise-Canceling Mic є в наявності на складі:

90YH02L1-B2UA00 Адаптер ASUS AI Noise-Canceling Mic