17.01.2022

Акція Office Volume ESD and FPP

Шановні партнери!

Добра нагода заробити та вивести на сучасний рівень продукт чи сервіс для замовників та користувачів. Крім того, можна отримати за це додаткові бонуси.

Період проведення акції: 01.01.2022 – 31.03.2022

Що треба зробити: якомога більше продати майже всім вкрай необхідний товар -  Microsoft Office - електронний ключ або коробкову версію.

Дуже прості умови: продавайте від 10 і до 50 програмних продуктів Microsoft Office Home & Business 2021 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD), Office Professional 2021 (електронний ключ ESD) або Microsoft 365 Business Standard (електронний ключ ESD)  та за кожен “офіс” збільшуйте прибуток у вигляді бонусу 7 у.о. (за курсом у грн).

Додаткова можливість: За цією програмою бонусується не більше 50 акційних програмних продуктів Microsoft Office. Якщо удача та потужність з Вами й буде продано понад 50 “офісів”, скеруйте решту від 50 на іншу паралельну програму з просування Microsoft Office, Office Attach, й отримайте нагоду за нею отримати чималий бонус.

Проте дві програми не застосовуються на той самий офіс водночас - або одна, або інша програма на офіс.

Порада: якщо фахово продаєте ноутбуки чи ПК з передвстановленою ОS Windows 10 -  вигідніше скерувати продаж офісів на іншу програму просування. Там і обмежень за кількістю немає і бонус чи не в двічі  більший! Ось секретне посилання на більш вигідну програму Office Attach.

І ще одна підказка: хтось використовує ноутбук чи ПК без програм Microsoft Office? Напевно, що ні. То ж задача лише запропонувати це вчасно й саме Вам! А головне – цілком легально й з безліччю переваг для користувача при використанні ліцензованого програмного продукту.

У якості програмного продукту Microsoft Office обирайте позиції з переліку:

269-17192 Програмний продукт Microsoft Office Pro 2021 Win All Lng PK Lic Online CEE Only DwnLd C2R NR
KLQ-00217 Програмний продукт Microsoft 365 Bus Std Retail All Lng SubPKL 1YR Onln CEE Only DwnLd NR
T5D-03484 Програмний продукт Microsoft Office Home and Business 2021 All Lng PK Lic Online CEE Only Dw
T5D-03516 Програмне забезпечення Microsoft Office Home and Business 2021 English CEE Only Medialess
T5D-03544 Програмне забезпечення Microsoft Office Home and Business 2021 Russian CEE Only Medialess
T5D-03556 Програмне забезпечення Microsoft Office Home and Business 2021 Ukrainian CEE Only Medialess

*Примітка: Звертаємо увагу, що дана програма не розповсюджується на партнерів із Managed Retailers (Rozetka, Moyo, Comfy, Foxtrot, Eldorado)

Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо у вас з’явилися будь які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою microsoft@erc.ua