01.11.2021

Блоки живлення та ігрова периферія ASUS ROG: стиль, якість, інновації

ASUS Republic of Gamers (ROG) представила нові флагманські блоки живлення ROG Thor, монітори ROG Strix та гарнітура ROG Delta S Animate. Новітні пристрої призначені для створення потужних та оригінальних ігрових систем. Вони відзначаються сучасними характеристиками, широкою функціональністю та ексклюзивними інноваціями.

Блоки живлення ROG Thor 1600W Titanium і Thor 850W, 1000W, 1200W Platinum II

ROG Thor 1600W Titanium є новою флагманською моделлю блоків живлення ROG. Цей блок живлення допоможе ентузіастам забезпечити свої системи якісним і надійним живленням, якого вимагають сучасні ПК. ROG Thor 1600W Titanium і представлена разом із ним серія ROG Thor Platinum II відзначається кількома удосконаленнями, які роблять ці блоки живлення ще кращими.

Наприклад, сертифікація Titanium вимагає ККД більше 90% для навантажень від 10% до 100%. ROG Thor 1600W досягає цієї високої мети зокрема завдяки цифровій системі, яка забезпечує надзвичайну точність регулювання робочих параметрів, необхідну для ігрового ПК або робочої станції, а також новітнім компонентам на основі нітриду галію. Ця амбітна комбінація дозволила досягти надзвичайно високого ККД 93,54% за 100-відсоткового завантаження.

Блоки живлення ROG Thor також підтримують пасивний режим охолодження за навантаження нижче ніж 50%. Коли ж цей поріг перевищено, у моделях 1600W, 1200W та 1000W вмикається новий 135-мм вентилятор, створений із застосуванням найсучаснішої осьової конструкції. У ньому використовуються лопатки з великим кутом стрілоподібності, компактна втулка та зовнішнє кільце-обмежувач для створення максимально потужного повітряного потоку за заданої швидкості обертання та з мінімальним рівнем шуму. Крім того, до складу кулерів нових блоків живлення входять масивні радіатори з великою площею теплообміну, які допомагають охолоджувати мікросхеми та інші компоненти, подовжуючи термін служби пристрою.

Застосовані рішення дали змогу всім блокам живлення в новому сімействі ROG Thor отримати сертифікацію Lambda A++ – найсуворішого стандарту, який регламентує відповідність шумових характеристик. Під час тестування в незалежній лабораторії Cybenetics блок живлення генерував шум, що не перевищував 15 дБА. Таким чином, ROG Thor 1000W, 1200W і 1600W є найтихішими блоками живлення на ринку у своєму класі.

Окрім забезпечення надійного живлення серія ROG Thor пропонує користувачам додаткові переваги. На всі блоки живлення ROG Thor розповсюджується 10-річна гарантія, а ще вони оснащені новим 12-контактним допоміжним роз’ємом PCIe 5.0 для гарантованої сумісності з майбутніми компонентами.

Серія блоків живлення ROG Thor відзначається не тільки найвищою якістю, але й неповторною естетикою. Усі нові моделі блоків живлення ROG Thor оснащені фірмовим OLED-дисплеєм, на який виводиться споживана системою потужність. Цього разу дислей оточений стильною дзеркальною рамкою. Культовий логотип ROG підтримує адресне повноколірне підсвічування Aura, яке завдяки технології Aura Sync може легко синхронізуватися з підсвічуванням решти системи.

Ігровий монітор ROG Strix XG309CM

Для геймерів, які шукають високоякісний ультраширокоформатний монітор, ASUS представляє ROG Strix XG309CM. Цей 29,5-дюймовий монітор оснащений панеллю Fast IPS із роздільною здатністю 2560 x 1080, часом відгуку 1 мс (GTG) і частотою оновлення до 200 Гц, а також підтримує технологію ASUS ELMB (Extreme Low Motion Blur) Sync, яка дозволяє активувати функцію мінімізації розмиття зображення одночасно з технологією адаптивної синхронізації.

ROG Strix XG309CM також пропонує порт USB Type-C, через який монітор можна підключити до ноутбука для використання в ролі додаткового дисплея. Він також дозволяє монітору діяти як USB-концентратор для підключення клавіатури, миші та інших периферійних пристроїв. Крім того, ROG Strix XG309CM має вбудований KVM-перемикач, тож клавіатура та миша можуть керувати двома окремими комп’ютерами, підключеними до цього монітора. Просто натисніть на перемикач, щоб за лічені секунди перейти від керування однією системою до роботи за іншою. Додайте сюди вбудовану триногу для встановлення вебкамери або мікрофона, і ви отримаєте монітор, який чудово підходить як для роботи, так і для розваг.

Ігровий монітор ROG Strix XG276Q

Для геймерів, які віддають перевагу дисплеям із роздільною здатністю 1080p, ASUS пропонує модель ROG Strix XG276Q, виконану в корпусі «комічного сірого» (Space Grey) кольору з новим орнаментом на задній панелі. Ця 27-дюймова модель обладнана матрицею Fast IPS з частотою оновлення 165 Гц і часом відгуку 1 мс (GTG) і відповідає вимогам сертифікації DisplayHDR 400. Як і ROG Strix XG309CM, модель ROG Strix XG276Q має триногу на ніжці монітора, яка підходить для підключення вебкамери, мікрофона або навіть додаткового дисплея, дозволяючи геймерам створити повноцінну станцію для потокових ігрових трансляцій.

Для тих, хто хоче мати більш компактний високопродуктивний ігровий монітор, ASUS також пропонує нові монітори ROG Strix з розміром діагоналі 24,5 і 23,8 дюйма.

Ігрова гарнітура ROG Delta S Animate

Родзинкою нового покоління гарнітур ROG Delta S є матричний дисплеї AniMe Matrix на зовнішній стороні кожної з чашок навушників. Він складається з міні-світлодіодів, які можна запрограмувати для відтворення унікального підсвічування, анімації або візуалізації під час прослуховування музики. А ще, на дисплей можна вивести характерний візуальний ефект «звукова хвиля» і синхронізувати його з голосом людини. Провідний у галузі ЦАП ESS 9281 Quad DAC з підтримкою формату MQA і 50-мм динаміки ASUS Essence забезпечують бездоганний звук, а мікрофон ASUS з інтелектуальним шумозаглушенням гарантує кришталево чисте голосове спілкування в грі. Гарнітура також має зручну й легку конструкцію з ергономічними D-подібними амбушурами, які швидко охолоджуються. ROG Delta S Animate підключається до комп’ютера за допомогою роз’ємів USB-C та USB-A, що забезпечує сумісність із ПК, Mac, PlayStation, Nintendo Switch і мобільними пристроями.