26.07.2018

Чим смартфони Huawei відрізняються від інших смартфонів?

Що робить смартфони Huawei таким унікальним? Чому Huawei серед TOП3 виробників смартфонів у світі?

Ми готові вам розповісти. Це все про технології! Давайте розглянемо, які є принципові відмінності між смартфонами Huawei і пристроями інших виробників.

Отже, давайте почнемо.

Функція Face Unlock

Ще недавно опція розблокування смартфона за допомогою розпізнавання обличчя була доступна тільки в дорогих моделях.

Але з появою нової Y-серії Huawei все змінилося - функція FaceUnlock вперше з'явилася і в смартфонах доступній ціновій категорії.

Посилюючи захист конфіденційності даних, компанія Huawei підтверджує свій намір зробити функції флагманів доступними для кожного споживача.

Як працює FaceUnlock?

Якщо ви використовуєте смартфон постійно, коли ваші руки зайняті, розпізнавання власника «по обличчю» стає дуже зручним рішенням.

Смартфон запам'ятовує і зберігає в захищеній області процесора ваш портрет, кожен раз порівнюючи людину, яка намагається розблокувати смартфон, з тим зображенням, яке він «запам'ятав».

Потрібно мати на увазі, що в умовах недостатньої освітленості функція працює трохи повільніше, ніж при денному світлі.

Розблокування «по обличчю» у флагманських моделях при цьому відрізняється від тієї ж функції в бюджетних лінійках.

У Huawei Y-серії функція реалізована за допомогою фронтальної камери, а у флагманах (наприклад, Huawei P20 Pro) є додаткові модулі, які дозволяють розблокувати пристрій практично в повній темряві.

Як налаштувати функцію?

Спочатку потрібно зайти в меню налаштувань вашого Huawei і вибрати пункт «Безпека та конфіденційність».

З відображеного списку йдемо в «Розпізнавання обличчя» і приступаємо до реєстрації. Пристрій попередить про те, що потрібно перевірити чистоту захисного скла об'єктива і прибрати з обличчя всі сторонні предмети.

У наступному повідомленні смартфон надасть поради по оптимальному налаштуванні функції, після чого можна буде зареєструвати обличчя.

А якщо я боюся, що зображення обличчя можна підробити і «обдурити» смартфон?

Важливо відзначити, що сканер особи працює, тільки якщо ваші очі відкриті, а це означає, що інші люди не зможуть розблокувати пристрій, коли ви спите.

FaceUnlock в Huawei Y-серії розпізнає більше 1000 точок особи і точно зіставляє їх з попередньо записаними зображеннями, виключаючи можливість використання вашої фотографії або відеозображення для активізації пристрою.

Функція FaceUnlock, реалізована в пристроях бюджетної серії Y, - це ще один спосіб розблокування смартфона на додаток до графічного ключу, ПІН-коду і сканера відбитка пальця.

Huawei надає можливість скористатися функцією інтелектуального відображення повідомлень, яка називається «Інтелектуальне повідомлення на екрані блокування».

Якщо FaceUnlock ідентифікує, що людина, яка намагається розблокувати телефон, не є його власником, смартфон автоматично приховає вміст всіх спливаючих повідомлень, отриманих, наприклад, по SMS, Telegram, Viber.

Тобто повідомлення будуть відображатися, а їх контент - ні.