30.08.2018

Чудова новина! Відтепер ERC дистрибутор 3CX – сучасного, функціонального, та доступного рішення для уніфікованих комунікацій.

  Компанія ERC незмінно продовжує розвивати ринок інформаційних технологій в Україні, пропонуючи передові та найсучасніші рішення.

  В серпні цього разу ми підписали дистрибуторську угоду з компанією 3CX – розробником системи уніфікованих комунікацій.

  Компанія 3CX була заснована у 2005 році І на сьогоднішній день, у всьому світі нараховується більше 50 000 компаній що обрали 3CX для внутрішніх комунікацій, серед них такі компанії як – Pepsi, American Express, McDonalds, Mitsubishi, Harley-Davidson, Turkish Airlines, Carlsberg.

  3CX це програмна АТС, що працює на відкритих стандартах, підтримує найпопулярніші платформи віртуалізації, та може бути розгорнута у хмарному середовищі - Azure, Amazon Web Services, Google Cloud Platform.

  3CX це не тільки IP-АТС, це також платформа для обміну повідомленнями, підтримка програмних клієнтів, система WEB-конференцій на базі WebRTC, завдяки чому, для участі в конференції потрібен лише браузер.

  3CX легко інтегрується з іншими додатками, це дозволяє використовувати 3CX з популярними системами CRM, такими як Salesforce, Dynamics та багатьма іншими, а інтеграція з Office 365 підвищує продуктивність.

  Запрошуємо до партнерської програми 3CX  - РЕЄСТРАЦІЯ

  Впроваджуємо найсучасніші технології в Україні разом!