05.08.2020

Довгоочікувана поставка Makeblock

Шановні партнери!

Довгоочікувана поставка Makeblock з новинками та дефіцитними позиціями вже на складі!

P1030049

Модульний STEAM конструктор Makeblock Neuron Artist Kit

Новинка!

Набір Makeblock Neuron Artist Kit - це комплект програмованих електронних блоків, розроблених для того, щоб допомогти дітям розвивати навички мистецтва та кодування за допомогою гри. Набір включає 8 електронних блоків (датчик звуку, світлодіодна смуга, датчик дальності та інші) та 6 комплектів паперу для вирізання. Завдяки цим матеріалам діти можуть легко зробити собі креативні проекти, такі як укулеле, марімба, годинник з підсвіткою, світлодіодний меч та барабан.

Набір сумісний з двома безкоштовними програмами: додатком Neuron (планшети та телефони) та mBlock (для ПК на основі Scratch3.0). А також постачається з комплектом покрокових навчальних інструкцій, допомагаючи дітям вивчати кодування.

Комплект Neuron Artist Kit дає дітям можливість створювати цікаві проекти та відчути себе справжнім митцем, що вміє кодувати!

РРЦ 5199 грн

P1020007

Набір Makeblock AIoT Education Toolkit Add-on Pack

Новинка!

Додатковий набір AI & IoT Education Toolkit постачається з 31 електронними модулями mBuild та 10 комплектами аксесуарів. За допомогою цього набору учні можуть вивчати Штучний інтелект (AI), застосовувати технологію до повсякденного життя та створювати проекти за допомогою датчиків та візуального програмування. Модулі програмуються як на блокових мовах, так і на мові Python.

Користувачам доступний широкий спектр блоків кодування для створення різних проектів. Онлайн довідка, Python API, апаратні посібники та зразки проектів допоможуть стимулювати допитливість та уяву учнів та розвивати їхнє розуміння AI.

РРЦ 18499 грн

P1030020

Модульний STEAM конструктор Makeblock Neuron Creative Lab Kit 2.0

Новинка!

Makeblock Neuron - це серія програмованих електронних модулів для навчання STEAM. Серія Neuron включає десятки електронних модулів з різними функціями, такі як світлодіодні панелі, ультразвукові сенсори, двигуни, сервоприводи та різні датчики. Просто з'єднайте їх разом, щоб створити різноманітні інноваційні гаджети. За допомогою графічного програмного забезпечення юні винахідники зможуть запрограмувати ці потужні блоки та реалізувати свої ідеї без складного коду.

Особливості:

 • Простий у використанні, має безмежні можливості
 • Навіть новачки можуть їм насолоджуватися
 • Сумісний з деталями LEGO та іншими деталями Makeblock
 • Різноманітні електронні блоки, включаючи мотори, сервоприводи, світлодіодні смуги, світлодіодні панелі та датчики з різними функціями.
 • Дозволяють вивчати передові технології, такі як IoT, AI, машинне навчання через гру
 • Інтерактивні навчальні матеріали, які допоможуть реалізувати творчий та інженерний потенціал

РРЦ 29799 грн

P1010045

Робот-конструктор Makeblock mBot S

Зберіть справжнього робота у себе вдома!

mBot S - вдосконалена версія вашого улюбленого робота mBot. Тепер з 3 варіантами збірки прямо з коробки. Швидке складання, легке підключення і практично необмежений потенціал. Електронні деталі повністю ізольовані і безпечні навіть для самих юних винахідників. Доступне програмування через мобільний додаток, і через комп'ютер на основі Scratch 3.0 Величезна кількість аксесуарів для моделі допоможуть зібрати десятки різних варіацій робота і створити свою улюблену унікальну версію mBot.

3 предзаданих режими роботи:

 • управління через додаток
 • рух вздовж лінії
 • уникнення перешкод

РРЦ 3499 грн

P1030069

Робот Makeblock Codey Rocky

Зустрічайте Codey Rocky - милого і розумного робота для STEAM освіти. Codey Rocky поєднує розваги і навчання воєдино. Цей маленький робот стане провідником для дітей від 6 років в світ захоплюючого програмування і сучасних технологій.

Особливості Codey Rocky:

 • Легке і захоплююче графічне програмування на основі Scratch 3.0
 • Простий у використанні навіть для новачків
 • Функціонал IoT і AI
 • Перемикання на Python одним кліком
 • Широка сумісність: Codey Rocky можна з'єднувати з платформами Makeblock Neuron і Lego
 • Більше 10 програмованих електронних модулів
 • Унікальна система навчальних уроків

РРЦ 3899 грн

P1030089

Робот Makeblock mTiny

mTiny - це робот для раннього розвитку дітей, що зростають у цифрову епоху. Його унікальний контролер-ручка Tap Pen, як інструмент кодування, полегшує дітям сприйняття функцій команд та принципів роботи мов програмування.

В ході захоплюючого моделювання використовуються фізичні блоки та різні тематичні сюжетні картки, що дають дітям швидкий зворотний зв’язок і сприяють формуванню креативних ідей під час вирішення поставлених завдань та проблем. mTiny заохочує дітей до навчання з ініціативою пропонуючи їм цікаві ігри, в які заздалегідь інтегровані різні області знань, включаючи математику, музику та мистецтво.

РРЦ 5499 грн

P1030052

STEAM набір Codey Rocky & Neuron Education Kit

Codey Rocky&Neuron Education Kit - це набір призначений для навчання програмістів і мейкерів. До більш ніж 10 електронним модулів, які поставляються з Codey Rocky, в комплект також входять шість модулів Neuron, які дозволяють учням отримати більш інтуїтивне розуміння роботи датчиків.

Крім того, в комплекті йдуть допоміжні навчальні матеріали для задоволення потреб учнів в різних класах. Neuron полегшує проектування, створення і демонстрацію проектів. Codey Rocky Education Kit дає учням можливість створити інтерактивну гру або проект за допомогою пропонованої електроніки та програмування. За допомогою цього комплекту вчителі зможуть розробляти курси з програмування, штучного інтелекту та IoT, а також організовувати робототехнічні або творчі конкурси.

РРЦ 7399 грн