28.09.2018

ERC - дистриб'ютор нового мобільного бренда TECNO Mobile

Шановні партнери!

ERC - офіційний дистриб'ютор смартфонів і мобільних  телефонів TECNO mobile в Україні.

TECNO Mobile, заснований у 2006 році, є преміальним брендом смартфонів і мобільних телефонів компанії TRANSSION HOLDINGS.

У другому кварталі 2018 року Tecno увійшов в ТОП-10 світового рейтингу найбільших постачальників смартфонів, що підтверджує репутацію Tecno як великого гравця на мобільноо ринку (джерело Counterpoint Research: щоквартальний моніторинг ринку Q2 2018).

Місія Tecno - створювати локалізовані продукти для різних ринків, використовуючи новітні технології та дослідження, застосовуючи філософію бренду "Думай глобально, дій локально" (Think Globally, Act Locally).

В Україні продажі Tecno mobile стартують на початку жовтня 2018 року з асортиментом смартфонів 3-х лінійок:

  • POP - бюджетні 4G смартфони на новій оптимізованій ОС Android Oreo (Go edition).
  • Pouvoir (POWER) - смартфони із великим 6-дюймовим FullView екраном і акумулятором підвищеної ємності 5000 мАг у тонкому металевому корпусі.
  • Camon - флагманські камерофони із 24МП селфі-камерою, 6-дюймовим FullView екраном і памятью 4+64ГБ.

Особливість смартфонів Tecno - це фокус на камероцентричних функціях і технологіях, таких як зйомка з ефектом боке, Селфі-панорама, Beautification, HDR портрет, подвійний спалах, Технологія СуперПіксель.

Всі новинки отримали по кілька колірних варіацій, оснащені сканером відбитка пальця, працюють на базі останніх версій Android і фірмового лаунчера HIOS, в арсеналі якого корисні додатки і розширені функції кастомізації і управління пристроєм.

Наприкінці жовтня ринку будуть запропоновані три моделі кнопкових двох-сімочних телефонів в оригінальному дизайні і з акумуляторами підвищеної ємності.

 

Важлива частина маркетингової стратегії TECNO Mobile - це партнерство з футбольним клубом Manchester City, чемпіонами англійської Прем'єр-ліги.

У зв'язку з цим у Tecno Mobile з'являється більше можливостей для взаємодії з українськими футбольними фанатами. У планах бренду активно залучати в Україну ресурси Manchester City.

Всі пристрої Tecno проходять багатоступінчастий контроль якості за унікальною системою Blue Shield Quality Control, який включає, наприклад, 2-годинний стрес-тест високими температурами, 96-годинний тест спалахів, тести кнопок, портів, стійкості до падінь, скручування.

Всі пристрої Tecno отримали фірмову розширену гарантію 12 + 1 місяців.

Сервісне обслуговування по всій Україні буде здійснюватися авторизованим сервісним партнером "F1Center".

Офіційний веб-сайт Tecno в Україні www.tecno-mobile.com.ua

Більш детально з характеристиками і цінами пристроїв можна ознайомитись на сайті ERC erc.ua

Співвідношення ціни і специфікації пристроїв вас приємно здивують!

Переконайтеся самі!