28.12.2019

ERC – офіційний дистриб’ютор Patriot Memory в Україні

ERC – офіційний дистриб’ютор Patriot Memory в Україні

  ERC розпочинає співпрацю з Patriot Memory. Продукція американської компанії значно розширила асортимент ERC у сфері напівпровідникових товарів – твердотільні накопичувачі (SSD) і оперативна пам’ять (DDR), особливо для геймінгу.

  Юрій Короткий, представник компанії Patriot Memory, прокоментував укладення контракту:

  «Бренд Patriot Memory присутній на українському ринку вже багато років, але справжній успіх і широка популярність у нас ще попереду. Ми вважаємо ринок України досить перспективним, оскільки користувачі дуже уважно підходять до вибору високотехнологічних продуктів. Їхня технічна підкованість, прагнення до оптимального поєднання ціни та якості товару перегукуються з філософією Patriot Memory.

  Про компанію Patriot Memory

  Американська компанія Patriot Memory – провідний виробник і постачальник модулів пам’яті високої продуктивності, флеш- і SSD-дисків, мобільних аксесуарів і ігрової периферії. Компанію було засновано 1985 року і відтоді вона пропонує користувачам високоякісні технологічні продукти за доступними цінами в своєму сегменті ринку. Штаб-квартира розташована в Каліфорнії, США.

  https://www.info.patriotmemory.com/

  Про Viper Gaming

  Торгова марка Viper Gaming належить американській компанії Patriot Memory, світовому лідеру в сфері розробки та виробництва оперативної пам’яті, SSD-дисків, USB-накопичувачів, аксесуарів і ігрового обладнання.