11.10.2018

ГАРЯЧИЙ РОЗПРОДАЖ від добре відомого KIT!

KIT USB-C Multiport Adaptor

Встигніть придбати мегафункціональні адаптери KIT USB-C Multiport Adaptor, що надають вашому ноутбуку додатково три USB 3.0 порти та SD/microSD картрідер. З таким компактним пристроєм можливо легко скопіювати інформацію з флеш-накопичувача чи карти пам’яті, підключити принтер чи сканер сидячи вдома, кафе, потязі. Також увійти до простору Інтернет за допомогою USB 3G-модему стане напрочуд легко. Такі адаптери доступні у двох кольорах (Gold/Silver), що так знайомі прихильникам Apple.

C5IN1GD

Адаптер Kit USB-C Multiport Adaptor USB-C to 3*USB 3.0, SD/microSD reader (Gold)

Ціни знижено, кількість обмежена!

C5IN1SL

Адаптер Kit USB-C Multiport Adaptor USB-C to 3*USB 3.0, SD/microSD reader (Silver)

Ціни знижено, кількість обмежена!

KIT не забув за автолюбителів, тому дарує супер ціну на:

Тримач автомобільний для смартфонів Kit Magnetic In-Car

Унікальність даного аксесуара в тому, що вам тепер не потрібно використовувати великі тримачі. Тому що у вашому розпорядженні тепер маленький і компактний магнітик, який абсолютно не заважає. Досить використовувати прокладку, що йде в комплекті, прикріпити магніт до повітрозабірника і потім приставити телефон до нього. Фіксатор автоматично притягне пристрій до себе і надійно закріпить його, по суті - це hands free.

Варто врахувати, що всупереч поширеній думці, даний магнітний тримач ніяк не впливає на працездатність смартфона в цілому і не шкодить його батареї.

HOLVENTMGD

Тримач автомобільний для Kit Magnetic In-Car Vent Holder (Gold)

Ціни знижено, кількість обмежена!

Пусковий пристрій для автомобілей Kit Car Jump Starter

Напевно у кожного автомобіліста була ситуація, коли могла машина заглухнути взимку прямо в полі. Для таких випадків існує вірний і надійний помічник від KIT - Пусковий пристрій для автомобілей Kit Car Jump Starter Power Bank.

 

Автомобільний пусковий акумулятор Car Jump Starter - це автономний пусковий пристрій, який дозволяє завести абсолютно будь-який автомобіль з повністю розрядженим акумулятором або навіть без акумулятора, але і зарядити будь-яку техніку.

Застосування пристрою є особливо актуальним у випадках, коли сів акумулятор, а навколо немає електрики або того, хто вам зміг би допомогти.

PWRJUMP

Пусковий пристрій для автомобілей Kit Car Jump Starter Power Bank

Ціни знижено, кількість обмежена!