07.10.2019

HTC VIVE ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК ПРОДАЖІВ НОВОЇ СИСТЕМИ ВІРТУАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ VIVE COSMOS

HTC VIVE COSMOS надійде в продаж в Україні в другій половині жовтня 2019 року за рекомендованою роздрібною ціною 31 999 грн. VIVE Reality System, абсолютно новий динамічний домашній простір, стане доступним користувачам разом з COSMOS. Додатковий фронтальний модуль дозволить використовувати VIVE Cosmos з уже існуючими базовими станціями і контролерами VIVE.

Vive Cosmos - це новітня комп'ютерна система віртуальної реальності з неперевершеним рівнем комфорту і простоти використання. Пристрій розроблений з урахуванням постійного розвитку VR і зможе рости разом з вимогами користувача - завдяки модульним фронтальним панелям, які дозволяють доповнювати і змінювати функціонал шолома. Одним із прикладів змінною фронтальній панелі є анонсований сьогодні фронтальний модуль для підключення зовнішнього трекінгу до Vive Cosmos.

Технічні можливості

Vive Cosmos покликаний, в першу чергу, забезпечити користувачам максимальну простоту і зручність використання, універсальність і продуктивність. Нова система вбудованого трекінгу Vive дозволяє підключити шолом і зробити установку швидше, ніж коли б то не було, а шість камер-сенсорів забезпечують точне відстеження в широкому охопленні простору.

Сумарна роздільна здатність екрану Vive Cosmos становить 2880 x 1700 пікселів - що на 88% більше, ніж в оригінальному шоломі Vive. Абсолютно нові LCD панелі з більш щільним розташуванням пікселів в поєднанні з підтримкою реального RGB мінімізують «ефект москітної сітки» (screen-door effect) і забезпечують кристально чітке відображення графіки і тексту. Унікальний дизайн з відкидним дисплеєм дозволяє користувачам за секунду повернутися в реальний світ з віртуальної реальності, не руйнуючи ефект занурення в VR-подорож. Чудова ергономіка і комфорт дозволяють зробити VR-сесію більш тривалою, а вбудовані навушники створюють дійсно реалістичний навколишній звук. Доповнюють Cosmos абсолютно нові контролери з розширеним функціоналом і максимальним комфортом для тривалого перебування в VR. Cosmos також сумісний з бездротовим адаптером Vive, що забезпечує можливість повної свободи руху без проводів.

Анонс першого «модуля»

Vive Cosmos є самим універсальним шоломом віртуальної реальності завдяки модульним фронтальним панелям, які зможуть підлаштовуватися під нові аксесуари в майбутньому і дозволять користувачам змінювати функціонал пристрою в залежності від нових завдань і потреб. Сьогодні ми представляємо перший додатковий «модуль» - модуль для підключення зовнішнього трекінгу до Vive Cosmos. Він розроблений для користувачів, які хочуть поєднувати вже існуючий трекінг базових станцій Vive з новими перевагами Cosmos. Цей модуль, сумісний з базовими станціями, також підтримує всі периферійні пристрої екосистеми Vive, такі як трекери Vive, надаючи користувачам широкі можливості і свободу вибору пристроїв для введення даних. Перший модуль буде доступний в першому кварталі наступного року.

Новий контент 

Vive Cosmos виходить у продаж з широким вибором контенту - в період попереднього замовлення з 12 вересня по 6 жовтня 2019 року користувач разом з Cosmos отримує в подарунок гру L.A. Noire, а також код активації підписки Viveport Infinity терміном на 12 місяців, що дає доступ до великої бібліотеки контенту і сотням рейтингових VR-додатків, ігор і відео, таких як, наприклад, Fisherman's Tale, Fujii, і Ninja Legends. Одночасно із запуском Vive Cosmos Viveport Infinity оголошує про появу в магазині нових ігор Doctor Who: The Edge of Time від Maze Theory, Playstack, і BBC; Eleven Eleven від Syfy; Battlewake від Survios; Gloomy Eyes від Atlas V і 3dar; Swords of Gargantua від Yomuneco і Gumi, а також MLB Home Run Derby від MLB.

Vive Reality System 

Підключення і настройка Vive Cosmos робиться легко і швидко, а початок віртуальної подорожі стає природним завдяки Vive Reality System. Vive Cosmos - це перший шолом з Vive Reality System, переосмисленим динамічним домашнім простором від Vive. Vive Reality System - це абсолютно нова філософія дизайну, в якій віртуальна реальність стає доповненням реальному житті, і перехід в неї більше схожий на місток між світами, ніж на звичайний запуск окремих додатків. В рамках цієї концепції в Cosmos реалізований новий вид призначеного для користувача інтерфейсу, який отримав назву Lens, для природної навігації крізь простору змішаної реальності, додатків Viveport Infinity і стартовому простору Origin. Новий простір Origin - це стартовий майданчик для VR-додатків і соціальних контактів, функціонал якої буде розширюватися з часом.

99HARL011-00

Система виртуальной реальности HTC VIVE COSMOS

31 999.00

Специфікація Vive Cosmos 

  • Тип дисплея: подвійний LCD з діагоналлю 3.4 "
  • Роздільна здатність дисплея: 1440 x 1700 пікселів на око (2880 x 1700 пікселів сумарно)
  • Частота оновлення: 90 Гц Поле зору: 110 градусів
  • Звук: вбудовані навушники
  • Підключення до комп'ютера: USB 3.0, DisplayPort v1.2
  • Підключення периферії: роз'єм USB-C 3.0, власний роз'єм для підключення додаткових модулів
  • Трекінг: для режиму стоячи / сидячи обмежень і вимог немає, для режиму вільного пересування мінімально необхідний ігровий простір - 2 x 1.5 метра
  • Фронтальні модулі: модуль Vive Motion (поставляється з Cosmos), модуль для підключення зовнішнього трекінгу Vive Cosmos External Tracking (продається окремо)
  • Підтримка бездротового адаптера Vive: так, комплект для підключення продається окремо (для роботи бездротового адаптера потрібно вільний PCIe слот в комп'ютері).