17.09.2021

Корпус 2E GAMING CONDOR – актуальна пропозиція для створення сучасного ПК.

Корпус 2E GAMING CONDORактуальна пропозиція для створення сучасного ПК.

Універсальний асортимент 2E Gaming – це сучасна актуальна пропозиція для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.  В наше сьогодення “геймінг” - синонім всього прогресивного та функціонального. Для вдалої гри та для виконання різноманітних завдань важливо мати надійну комп’ютерну систему.

 

Корпус 2E GAMING CONDOR – яскрава модель у колекції корпусів 2Е GAMING, що безперечно підкреслить ваш стиль та стане у нагоді для створення робочого ПК чи ігрової станції. Комбінована передня панель гарантує активний обдув компонентів. Крізь скляну бокову панель можливо продемонструвати комплектуючі системи чи створити свій варіант підсвічування.

 

Особливості 2E GAMING CONDOR:

•           стандартний корпус формату Mid Tower для материнських плат ATX, Micro ATX, Mini на базі унікального та надійного шасі 2Е Gaming style із активним обдувом компонентів та раціональною організацією внутрішнього простору;

•           матеріал корпусу – сталь високої якості стандарту SPCC 0,5 мм, бічна панель із загартованого скла 4 мм із гвинтовим кріпленням, яку, при необхідності, легко демонтувати; 

•           комбінована передня пластикова панель із сітчастою вставкою та трьома вмонтованими 120 мм ARGB вентиляторами. Змінити колір підсвічування можливо за допомогою кнопки на панелі вводу та повністю його вимкнути, затримавши її у включеному положенні декілька секунд. Отже, передбачена можливість пристосувати світловий ефект в залежності від ситуації та потреб.

•   в наявності вмонтований концентратор, до якого вже під’єднані вентилятори, що розрахований на загальне підключення чотирьох ARGB вентиляторів. Концентратор оснащений кабелем для з’єднання з материнською платою.

• корпус укомплектований сучасними рознімами 1хUSB 3.0, 2xUSB 2.0 HD AUDIO+MIC, розрахований на відеокарту довжиною до 365 мм і охолодження для процесора висотою до 158 мм, передбачене місце для встановлення одно та двох секційного рідинного охолодження (радіатор 240 мм на передню та 120 мм на задню панелі).

•  конструкція корпусу розрахована на розміщення двох 3.5 та 2.5 дюймові відсіки, корпус має 7 слотів розширення; 

  

Корпус 2E GAMING CONDOR із вивіреною конструкцією та раціонально продуманим інтер’єром. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусу відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу збирання.

В корпусі немає вмонтованого блоку живлення, натомість, ви можете самостійно підібрати потрібний варіант, в залежності від складності системи. Блок живлення монтується в нижній частині корпусу зі сторони задньої панелі. Безпосередньо під ним (на нижній панелі) закріплений стандартний пиловий фільтр. Над блоком живлення є місце для розміщення двох 120 мм вентиляторів.

Ніжки оздоблені гумовими вставками. Корпус не вібрує на поверхні та добре фіксується.

В комплекті до корпусу всі необхідні кріплення (гвинти для фіксації комплектуючих) згідно специфікації. Додаткова інформація зазначена в інструкції.

 

Unboxing корпусу 2E Gaming CONDOR (2E-GJP12) - YouTube

Пропонуємо оцінити пропозицію корпусів від 2E GAMING.

Бажаємо нових бізнесових, освітніх або творчих досягнень та перемоги у запеклих ігрових баталіях разом із 2E GAMING.