10.09.2018

Lenovo YOGA Book C930 — ноутбук із додатковим дисплеєм та технологією електронного чорнила E Ink

Lenovo представила ультратонкий і легкий ноутбук YOGA Book C930, який оснащено двома дисплеями, один із яких працює з використанням технології електронного чорнила E Ink. Новинка очікується на складі ERC.

Це перший нащадок революційного YOGA Book, який було випущено 2016 року. Гнучкий і мобільний, ноутбук 2-в-1 YOGA Book C930, що працює під управлінням ОС Windows 10, стає родоначальником нового покоління мобільних пристроїв, які пропонують користувачам більше можливостей, комфорту та варіантів взаємодії. Кожна деталь його конструкції продумана з урахуванням потреб користувачів, що надають перевагу праці та відпочинку на ходу.

Новий ноутбук від Lenovo став найтоншим і найлегшим пристроєм світу з двома екранами. Його товщина в відкритому стані не перевищує 4 мм, в закритому — 9,9 мм, а вага не перевищує 775 г. Завдяки батареї, що що працює до 10 годин в автономному режимі, цей витончений гаджет супроводжуватиме власника скрізь, де потрібен персональний комп'ютер. Він досить мініатюрний, аби взяти його з собою, навіть вирушаючи до магазину по продукти, і легко вміщається в дамській сумочці, портфелі чи рюкзаку.

YOGA Book C930 — перший в світі ноутбук з додатковим екраном на базі технології E Ink. Основний IPS екран із діагоналлю 10,8 дюйма виконує функції записної книжки, планшета для малювання від руки та віртуальної клавіатури, що самовдосконалюється. Процесори Intel Core 7-го покоління роблять YOGA Book C930 одними з найшвидших серед ноутбуків без вентилятора. Дисплей із роздільною здатністю 2K QHD, два динаміки й якісний звук, посилений технологією об'ємного звучання Dolby Atmos, забезпечують ефект повного занурення при перегляді кінофільмів, телешоу та прослуховуванні музичних треків.

Маючи неймовірну компактність,YOGA Book C930 залишається максимально гнучким і універсальним. Шарнір з можливістю розвороту на 360° дозволяє миттєво змінювати форму, обираючи найзручніший для конкретної ситуації варіант. З ним ви можете з комфортом читати, дивитися відео або набирати текст, стоячи в метро, сидячи в літаку, тренуючись на біговій доріжці або лежачи на дивані після робочого дня.