31.10.2018

Нові надходження товару SONY

Обирай кольори свого настрою разом із акустикою EXTRA BASS від Sony!

Раді повідомити, що новинка SONY SRS-XB01 вже на складі ERC - легка водостійка акустична система з технологією EXTRA BASS, функцією hands-free і акумулятором із ресурсом до 6 годин.

Легка та компактна настільки, що ви без проблем зможете і забажаєте взяти її із собою будь куди. І не важливо куди ви йдете: парк, офіс, спортивний майданчик, вечірка чи на святкування до друзів. Портативна колонка повсюди буде вам чудовим супутником і підтримає ваш настрій. А за допомогою кольорового ремінця, цю акустичну систему ще й можна закріпити на руці, поясі, кермі або рюкзаку, щоб насолоджуватися улюбленою музикою в дорозі.

Водостійка до дощу, поту та прісної води, тому їй не страшний дощ, мокрі вечірки та запальні танці біля басейну. Акустична система просто створена бути там де безупинне задоволення та нескінченні танці!

EXTRA BASS додасть та посилить баси, зробить звучання більш потужним і придасть вашій вечірці особливої атмосфери. Тому, якщо ви любите музику по гучніше, то ви точно знаєте що робити, адже чистий та гучний якісний звук - це завжди супутники гарного настрою та драйву. А ще в цьому стильному та округлому дизайні заховане неперевершене звучання низьких частот.

Hands-free стоїть на варті вашого відпочинку. Навіть якщо вас потурбують важливим телефонним дзвінком, ви легко і в лічені миті зможете переключитись з музики на розмову, а потім назад - на хвилю улюбленого треку. Наявність Bluetooth дозволить так само легко конектитись із телефоном чи іншим пристроєм. Також, є і можливість до більш «традиційного» контакту з колонкою, адже на акустичній системі є приємні та зручні кнопки, за допомогою яких легко управляти відтворенням музики і налаштовувати гучність. Аудіовхід завжди підстрахує, якщо виникнуть труднощі із підключенням із вашим музичним плеєром.

6 годин якісного звучання ваших улюблених треків і ніщо та ніхто більше не зможе вас відірвати від цієї акустичної системи XB01 EXTRA BASS. Ви полюбите її, а про часті зустрічі із зарядкою вже можете забути, завдяки такому ємному акумулятору.

SRSXB01B.RU2Акустическая система Sony SRS-XB01B Black РРЦ 999 грн
SRSXB01G.RU2Акустическая система Sony SRS-XB01G Green РРЦ 999 грн
SRSXB01L.RU2Акустическая система Sony SRS-XB01L Blue РРЦ 999 грн
SRSXB01R.RU2Акустическая система Sony SRS-XB01R Red РРЦ 999 грн
SRSXB01Y.RU2Акустическая система Sony SRS-XB01Y Yellow РРЦ 999 грн

Також не забувайте про аксесуари:

2E-ACRT18-15BАвтомобильное ЗУ 2E USB Car Charger 1.5A, black
2E-WC1USB1A-WСетевое ЗУ 2E USB Wall Charger USB:DC5V/1A, white
2E-WC4USBM1.27-WСетевое ЗУ 2Е на 4 USB Output A/B/C/D:DC5.0V/4.2A, cable 1.27m, white
2E-W3539wtКабель 2E аудио (jack 3.5мм-M/jack 3.5мм-M),Coiled 1.8м, White
2E-W9653RRDКабель 2E аудио (jack 3.5мм-M/jack 3.5мм-M) right angel,Coiled 1.8м, Red
2E-W9697Разветвитель для наушников 2E Adapter 3.5 мм jack x2, Black