11.02.2020

НОВИНКА! Іригатори Ardesto

Шановні партнери!

На складі ERC новинка:
портативний та стаціонарний іригатори Ardesto

Іригатор стаціонарний Ardesto OI-MD600W

Десять режимів та резервуар на 600 мл дозволяють обрати оптимальний рівень тиску і подачі води для кожної насадки та якісного очищення ротової порожнини.

Іригатор Ardesto OI-MD600W комплектується великою кількістю насадок, включаючи три стандартні насадки різних кольорів. Їх можуть використовувати декілька членів родини. Додаткові спеціалізовані насадки призначені для видалення зубного нальоту, для догляду за зубами з брекетами та зубними протезами, для масажу ясен, очищення язика, а також більш ретельного очищення кожного зуба за допомогою щітки з гідравлічним обертанням.

Комплектні насадки:

  • Стандартна (3 шт) – для ретельного очищення зубів та ясен від залишків їжі та бактерій у важкодоступних місцях
  • Ортодонтична (1 шт) – для догляду за зубами та одночасного очищення брекетів та протезів
  • Пародонтологічна (1 шт) – для масажу ясен, профілактики пародонтиту, запалень, а також зменшення товщини кармана
  • Для очищення язика (1 шт) – ефективно очищує поверхню від шкідливих бактерій, зберігає свіжість подиху
  • Щітка з гідравлічним обертанням (1 шт) – для самого ретельного та м’якого очищення зубів
  • Для видалення нальоту (1 шт) – для очищення зубів, зубних імплантів, мостів, а також коронок від нальоту

Ручка для насадок з’єднана з основним пристроєм за допомогою спеціальної спіральної трубки, яка забезпечує зручне використання, а для зберігання насадок передбачено зручний відсік.

Пристрій захищено від бризок за стандартом IPX4, а за рахунок прогумованих ніжок його можна надійно встановити на будь-якій поверхні.

 

OI-MD600W Іригатор стаціонарний Ardesto OI-MD600W 600 мл 8 насадок

Іригатор портативний Ardesto POI-MD300W

Ретельне очищення поверхні зуба, видалення зубного нальоту та залишків їжі, массаж ясен та профелактика їх захворювання, профілактика карієсу у дорослих та діей- все це основні функції іригатора. За допомогою чотирьох режимів можна обрати необхідний рівень тиску та частоту пульсації, а ємності на 320 мл вистачить для ретельної очистки ротової порожнини. Для зручності кожен режим отримав індикатор.

Іригатор Ardesto POI-MD300W комплектується насадками для звичайного очищення. Додатково доступні спеціалізовані насадки – для видалення зубного нальоту, для догляду за зубами з брекетами та зубними протезами, а також для масажу ясен.

Вбудований акумулятор забезпечує тиждень автономної роботи, за умови використання пристрою два рази на день. Час повної зарядки складає чотири години. Пристрій повністю захищено від вологи та пилу за стандартом IPX7.

 

POI-MD300W Іригатор портативний Ardesto POI-MD300W 300 мл

Також до іригаторів додатково можна купити насадки:

OI-MD600W-OT
OI-MD600W-SJT
OI-MD600W-TJT
POI-MD300W-OT
POI-MD300W-PPT
POI-MD300W-PST