24.06.2020

Перша поставка графічних планшетів Huion

Шановні партнери!

ERC - офіційний дистриб’ютор графічних планшетів Huion.

Перша поставка цих стильних та функціональних гаджетів вже розвантажується на нашому складі!

Рекомендуємо звернути увагу на популярні моделі:

H1060P_HUION

Графічний планшет Huion H1060P

Немає нічого надійніше, ніж Ваші здібності разом з нашими можливостями. Завдяки рухливому наконечнику забезпечується більш тонка візуалізація 8192 рівнів чутливості до тиску. Кожен штрих відображається максимально точно, що дозволяє по-справжньому розкритися вашим художнім навичкам.

Лінії ніколи не відстають від вашого натхнення. Частота відгуку 233PPS забезпечує створення плавних ліній без будь-яких затримок. Кожен штрих, що виходить з-під пера, невідривно слід потоку натхнення. Найвища насолода - побачити в реальності те, що ще вчора було тільки в уяві.

У шедевра є причина. Роздільна здатність пера 5080LPI забезпечує високоякісну візуалізацію створюваних ліній, а точність у відтворенні дозволяє зберегти авторський стиль навіть в  малопомітних деталях.

H430P_HUION

Графічний планшет Huion H430P

Зручний розмір для  роботи. Ви знайдете планшет з ручкою H950P з робочим простором 8,7 х 5,4 дюйма, який полегшить вашу роботу.

8 мм ультратонкий планшет. Товщиною 8 мм та застосуванням конструкцій з повним покриттям з ламінату дозволяють планшет легше переносити.

Технологія електромагнітного резонансу без батареї дозволяє створювати в будь-який час і в будь-якому місці.

H640P_HUION

Графічний планшет Huion H640P

Ультратонкий планшет, який хочеться носити з собою. Товщина 8 мм і застосування технології повного ламінування роблять планшет більш зручним для перенесення, а технологія електромагнітного резонансу, завдяки якій планшет може працювати без батареї, дозволяє створювати шедеври в будь-який час і в будь-якому місці. Натхнення не терпить зволікань!

Енергія в кожному штриху. 8192 рівня чутливості до натискання забезпечують чітку візуалізацію ліній різної форми, а тиск з різними зусиллями контролюється плавно і легко. Можете бути впевнені в ідеальному відображенні кожної деталі.

Бездоганність кожного пікселя. Чутлива висота 10 мм, точність ± 0,3 мм і роздільна здатність пера 5080LPI служать для забезпечення ідеального відображення кожного пікселя, що міститься в створюваних лініях.

H950P_HUION

Графічний планшет Huion H950P

Яскраве відображення кожного зачарує. 8192 рівня чутливості до натискання дозволяють імітувати введення штрихів різного рівня тиску, реалізуючи яскраве зображення ліній різної форми.

Безперервні, постійні лінії. Застосування високошвидкісної технології зондування траєкторії має швидкість звітування планшетного ПК 233PPS, що забезпечує швидку реакцію на будь-який рух пера. Точна роздільна здатність ручки. Висота зондування 10 мм, точність ± 0,3мм та роздільна здатність пера 5080LPI працюють разом, щоб забезпечити делікатне представлення кожного пікселя, що міститься у вхідних рядках цифровою ручкою.

Штрихи різної форми. Додавання затінення роботам може бути реалізовано на програмному забезпеченні з функцією нахилу, оскільки на H950P доступна підтримка нахилу ± 60°

Q11KV2_HUION

Графічний планшет Huion Q11k V2

Потрібний розмір для творчої роботи. Площа 11 х 6.875 дюймів активна, щоб миттєво реагувати на будь-які рухи ручки на чолі з вашим натхненням, забезпечуючи достатньо місця для звільнення потоку натхнення.

Постійні лінії, постійне натхнення. Високошвидкісна технологія зондування траєкторії, застосована до Q11K V2, дозволяє планшету отримувати миттєвий зворотний зв'язок під час руху пера. Швидкість звіту 266PPS забезпечує постійний потік натхнення без будь-яких перерв.