25.02.2021

Популярна пропозиція від ANTEC – корпус NX230

Компанія ANTEC декілька десятків років поспіль активно співпрацює з геймерами-професіоналами, любителями та комп’ютерними ентузіастами. Фахівці та провідні інженери цікавляться сучасними тенденціями для створення своїх продуктів та прислуховуються до побажань користувачів. Саме так і була започаткована серія корпусів NX від ANTEC, яку об`єднує салоган “BUILT FOR GAMING” (СТВОРЕНА ДЛЯ ГЕЙМІНГУ) і не тільки.

Запорука ефективності вашого ПК – вдало підібраний корпус. Тут варто врахувати не тільки його естетичні переваги, але і функціональні особливості.

Модель Antec NX230 – це чудова модель для прихильників стриманого дизайну та чітких геометричних форм.

Стрічка з ARGB-підсвічуванням на передній панелі, загартоване скло 4 мм на боковій панелі та вмонтований 120мм ARGB-вентилятор у поєднанні із вивіреним функціоналом – сучасні складові, що безперечно звертають на себе увагу користувачів.

0-761345-81023-4 Корпус Antec NX230 Gaming, MidT, 2*USB2.0, 1*USB3.0, 1*120 мм, акрил (бок.панель), без БЖ, чорний

Класичний MidTower, що розрахований на материнські плати ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.

Передня панель комбінована та має отвори для активної циркуляції повітряних потоків.

Стандартно, в корпусі є розніми USB2.0x 2шт., USB3.0x1 шт., кнопки регулювання (Включення, Перезавантаження, Контроль LED, Мікрофон/Аудіо).

Передбачено розміщення водяного охолодження, а саме 360 мм радіатора на передню панель. Можливо встановити до восьми вентиляторів для активного обдуву компонентів.

Вистачить місця для відеокарти довжиною до 300 мм та процесорного охолодження до 160 мм.

Конструкція корпусу добре продувається, за рахунок перфорації на передній панелі, та захищена від потрапляння пилу магнітними фільтрами (верхнє та нижнє розміщення).

Сім місць для карт розширення, можна розмістити один (або два) 3,5-дюймовий накопичувачі та два пристрої для зберігання даних у форматі 2,5 дюйма  - це все необхідне та більше, якщо бажаєте удосконалити свою систему.

Немає сенсу вагатись, корпус NX230 від ANTEC – приваблива сучасна пропозиція для створення ігрового, домашнього та стильного ПК. Прозора скляна панель, світлові ефекти, продуманий функціонал та конструкція, що передбачає раціональне розміщення кабелів у поєднанні з активною вентиляцією, стануть у нагоді найвибагливішим користувачам. 

ANTEC – це стиль та бездоганна якість!