19.12.2019

Прокачай свій левел. Новинки Fortnite

З 2017 року Fortnite вже встиг стати культовою кросплатформенною грою з нелінійним сюжетом, що налічує понад 250 мільйонів гравців по всьому світу, та стрімко переноситься у офлайн світ шляхом виробництва мерчандайзингової продукції за мотивами гри, яка має дуже великий попит серед прихильників Fortnite. Компанія Jazwares регулярно створює точні іграшкові копії ігрового світу нога в ногу із новими сезонами Fortnite тим самим сприяючи перенесенню світу Fortnite із онлайну в офлайн. Усього за 2 роки існування у кіберіндустрії, Fortnite здобув винагороду BAFTA (Британська академія відеоігор) у галузі «Краща еволюціонуюча гра 2019 року» і не дарма, адже Fortnite із шаленою швидкістю набирає нових прихильників. І це не дивно, тому що Epic Games вправно використовує свої коронні фішки з регулярними оновленнями ігрового світу. Щосезону розробники додають нові косметичні предмети, нових героїв та їх скіни (зовнішній вигляд героя). Цей фактор сприяє залученню до гри нових гравців, а також утримує ветеранів Fortnite на полі бою, за рахунок того, що для гравця створюються нові цікаві умови та різноманітні нововведення. Тож ходімо знайомитися с новинками ігрових фігурок і не тільки.

Колекційні фігурки Jazwares Fortnite Solo Mode

  Апни свій левел у соло-режимі разом з героями Fortnite! Ці яскраві та артикульовані фігурки серії Solo Mode, абсолютно відображають культових персонажів гри з їх оригінальними скінами, інструментами для збору ресурсів та будівельним елементом для укриття. Маєте бажання відтворити бойову емоцію вашого героя? Абсолютно усі персонажі серії гнучкі у суглобах, саме тому здатні прийняти будь-яку бойову емоцію. Зазначимо, що, кожен герой лінійки заввишки 10,5 см., що дає гравцеві чудову змогу взаємодіяти з іншим приладдям для будівництва, застосування планерів, використання автомобілів та багато інших цікавостей. Кожен герой пропонується як окрема одиниця у власній упаковці-блістер.

FNT0097 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Solo Mode Core Figure Longshot S3
FNT0098 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Solo Mode Frostbite S3
FNT0099 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Solo Mode Triage Trooper S3
FNT0100 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Solo Mode Verge S3
FNT0101 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Solo Mode DJ Yonder S3
FNT0102 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Solo Mode Ruckus S3
FNT0224 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Early Game Survival Kit A.I.M. S3
FNT0262 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Solo Mode Peely S3

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Feature Vehicle Quadcrasher

  Зустрічайте новесенький «Квадролом» в Королівській битві! Транспорт може подолати значну відстань за короткий час, але це не просто квадроцикл. Квадролом оздоблений укріпленою передньою частиною кузова, що дає можливість змітати всі ворожі будівлі на своєму шляху. Також до квадроциклу додається колекційна фігурка епічного героя Червона Лінія. Квадролом при взаємодії з корпусом вдає звуковий сигнал характерний квадроциклові. Транспорт може вмістити 2 фігурки по 10 см. Збирайте бойовий дует та з легкістю долайте перешкоди на шляху до перемоги у Королівській битві!

FNT0163 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Feature Vehicle Quadcrasher

Ігровий набір Jazwares Fortnite Deluxe Feature Vehicle ATK

  Тепер же гравців чекає «Всюдихід-кар» - більш прокачана версія звичайного «Гольф-кара», який буде помітно швидше ніж «Візок» і зможе круто дрифтувати на поворотах, та є повною копією до кару у грі. У транспорті вистачить місця на весь загін (4 герої) також, кожен учасник загону буде при ділі у Королівській Битві. Транспортний засіб є повністю радіокерованим та оздоблений LED-підсвіткою кузова.  В комплекті до кару постачається також фігурка героя розміром 10,1 см. Збирайте власний загін, сідайте в кар та вперед до перемоги у Королівській Битві.

FNT0118 Игровой набор Jazwares Fortnite Deluxe Feature Vehicle ATK

Квадрокоптер іграшковий Jazwares Fortnite Drone Battle Bus

  Впізнаєте цей безпілотник? А якщо згадати початок PvP-матчу? Так-так, це він, той самий Battle Bus, що доставляє гравців до місця висадки на мапі! Цей радіокерований дрон повністю ідентичний до транспортного засобу у грі, має чудову деталізацію та інтерактивний функціонал. У комплекті передбачений Micro-USB кабель для заряджання дрону. Оздоблений LED-підсвіткою на час польоту, при повному заряджанні може безперервно пролетіти до 6 хвилин, аби встигнути висадити ваших героїв у бойовій зоні до початку Королівської Битви. Скоріш хапайте своїх героїв та вирушайте до бойової зони, але будьте уважні і не забудьте зійти з борту завчасно, інакше автобус-безпілотник відправить вас до кінцевої зупинки, де зовсім немає лута J 

FNT0119 Квадрокоптер игровой Jazwares Fortnite Drone Battle Bus

Квадрокоптер іграшковий Jazwares Fortnite Drone Cloudstrike Glider

  У Королівській Битві існує велика кількість допоміжних засобів для героїв, та ось вам один із них, безпілотний планер Cloud Strike. Планер класу EPIC один з багатьох косметичних предметів у грі, які можна придбати у магазині товарів за внутрішньоігрову валюту. Зовнішній вигляд планера повністю копіює модель епічного планера у грі Fortnite. Дрон повністю радіокерований, також у комплекті додається ігрова фігурка розміром 10,1 см., та Micro-USB кабель для заряджання дрону. Планер оздоблений LED-підсвіткою на час польоту та при повному заряджанні може безперервно пролетіти до 6 хвилин. Кожна Королівська Битва розпочинається з висадки у бойовій зоні та пошуку луту, з планером Cloud Strike у вашого героя є всі шанси дістатись до найсмачнішого луту першим.

FNT0121 Квадрокоптер игровой Jazwares Fortnite Drone Cloudstrike Glider

Ігрові набори

  Справжнісінькі скарби для гравця Fortnite, подарують відчуття реального бою на виживання! Дані ігрові набори містять таку кількість ресурсів, яка безперечно надасть вам перемогу у Королівській Битві з легкістю та комфортом. А саме: ви знайдете 2 фігурки легендарних героїв, що мають до 25 точок артикуляції, 2 види інструментів, до 81 штуки будівельних елементів для зведення укриття, 4 типи рідкісної зброї та колекційних предметів і багато інших цікавих предметів. Тож не гай часу, не шукай укриття, а будуй його разом з героями Fortnite!

FNT0108 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Late Game Survival Kit
FNT0115 Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Turbo Builder Set Rabbit Raider & Vertex S2

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Jumbo Llama Loot Pinata

  Піньята наповнена цілою купою гарного луту! А саме: двома Легендарними фігурками розміром 10 см, зброєю, рюкзаками, ексклюзивними будівельними матеріалами та ще багато цікавого. Фігурки Крижаного Ворона та Володаря Льоду повністю копіюють героїв Fortnite та оснащені 19 точками артикуляції. Отримайте вміст піньяти вдаривши або розірвавши її! Здолайте тонну конфетті, щоб отримати свою здобич! Побудуйте знакову вежу з годинником та закріпіть позицію перед опонентами. З 16 будівельних матеріалів металевого кольору можливо скласти чотири стіни з ексклюзивними малюнками графіті! Всі будівельні матеріали металевого кольору сумісні з матеріалами дерев’яного та кам'яного кольорів  - додаткові будівельні матеріали купуються окремо.

  Розмір піньяти: 64 см – всередині ігрові предмети у кількості 100 штук.

FNT0199 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Figure Pack Jumbo Llama Loot Pinata

Набір предметів Loot Battle Box Collectible Assortment

  Для перемоги у Королівській Битві потрібно чимало ресурсів та збору лутбоксів! Саме тому на шляху до перемоги в нагоді стане Fortnite Loot Battle Box. Вміст боксу доволі переконливий, адже у ньому достатня кількість нової зброї, будівельні матеріали, та рюкзак.

FNT0088 Коллекционная фигурка Jazwares Fortnite Accessory Set Loot Battle Box Collectible Assortment