22.07.2020

Серія корпусів SilverStone PRECISION для компактних сучасних систем

Компанія SilverStone має багаторічний досвід у створенні комплектуючих різного рівня складності. Корпуси для компактних настільних систем, рішення для ігрових персональних комп’ютерів, серверні розробки та велика кількість аксесуарів, що стануть у нагоді – це частковий перелік продукції SilverStone, що не втрачає свою актуальність.

Якщо ви плануєте створити компактну комп’ютерну систему на базі сучасних комплектуючих, пропонуємо корпус SilverStone PRECISION. В актуальному асортименті в наявності три модифікації серії PRECISION, а саме: чорний SST-PS15B-G та білий SST-PS15W-G корпуси з боковою панеллю із загартованого скла та чорний SST-PS15B-RGB корпус з комплектом RGB вентиляторів також із склом на боковій панелі.

SST-PS15B-G

Корпус SilverStone PRECISION PS15B-G,  MiniT, USB3.0 Type-A*2, 1*120мм, скло (бічна пан.), безБП, чорний

SST-PS15B-RGB

Корпус SilverStone PRECISION SST-PS15B-RGB, MiniT, USB3.0 Type-A*2,  2*120ARGB, 1*120, скло, без БП, чорний

SST-PS15W-G

Корпус SilverStone PRECISION SST-PS15W-G, MiniT, USB3.0 Type-A*2,1*120мм, скло(бічна пан.), без БП, білий

SilverStone серія PRECISION

Це компактні корпуси, що розраховані на материнські плати формату Micro-ATX, Mini-DTX, в яких передбачена можливість встановити відеокарту довжиною до 314 мм та процесорне охолодження висотою до 154 мм.

Бокова панель всіх представлених в асортименті моделей із загартованого скла, вона доповнює класичну конструкцію та дає змогу продемонструвати комплектуючі. Передня панель виконана у вигляді металевої сітки з пиловим фільтром, забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків.

В корпусах можливо розмістити до 5-ти вентиляторів, а також водяне охолодження. В стандартній комплектації 1х120мм вентилятор на задній панелі. SST-PS15B-RGB має в комплекті 2х 120мм ARGB вентилятори.

В корпусах є місце для одного стандартного HDD 3,5" та чотирьох SSD 2,5". Присутні розніми USB 3.0 Type-A x 2, AUDIO/MIC, кнопка включення з підсвічуванням та три пилові фільтри (на передній, верхній та нижній панелях).

Корпус  SilverStone серії PRECISION – це вдале поєднання класичного стилю та сучасних складових, що гарантовано стане прикрасою вашого домашнього інтер’єру або робочого місця.

Продукція SilverStone Technology Co - це високий рівень виконання і сучасні рішення, які по праву заслуговують увагу і високу оцінку в усьому світі. Долучайтесь та обирайте краще!