06.04.2018

Вебінари Micro Focus для партнерів та замовників у квітні та червні

Компанія Micro Focus запрошує усіх зацікавлених долучитися до серії безкоштовних технічних веб-сесій. Крім інформації щодо оновлення портфелю рішень компанії від технічних спеціалістів програма містить вебінари про успішні реалізовані проекти, впродовж яких замовники ділитимуться досвідом та дадуть відповіді на ваші запитання.

Розклад вебінарів

Можливості аналітичного ПЗ Micro Focus Control Point з виявлення персональних та конфіденційних даних в різноманітних сховищах інформації

Дата: 25 квітня 2018 року
Час: 11:00-12:00
Спікер: Максим Луганський, технічний консультант з управління інформацією Micro Focus в СНД

Останнім часом питання захисту комерційної таємниці, іншої конфіденційної та персональної інформації постає перед організаціями все гостріше. На даному вебінарі вашій увазі буде представлено огляд функціоналу аналітичного програмного продукту Micro Focus Control Point з виявлення і подальшої роботи з конфіденційною і персональною інформацією.

Зареєструватися

Інтеграція рішень Micro Focus в стандартний конвеєр DevOps

Дата: 27 квітня 2018 року
Час: 11:00-12:00
Спікер: Валерій Куваєв, технічний експерт з рішень управління життєвим циклом ПЗ Micro Focus

Розповідь-рекурсія та демо про те, як рішення ALM Octane застосовується розробниками ALM Octane призначене для роботи в рамках концепції DevOps і підтримує усі задіяні ролі. Детальніше про продукт на базі демонстрації можна дізнатися на вебінарі.

Зареєструватися

Програмні рішення для резервного копіювання: новинки останніх версій

Дата: 5 червня 2018 року
Час: 11:00-12:00
Спікер: Максим Луганський, технічний консультант з управління інформацією Micro Focus в СНД

На даному вебінарі буде розглянуто новий функціонал програмних продуктів Micro Focus з резервного копіювання та відновлення даних – Data Protector та VM Explorer.

Зареєструватися

Розширений аналіз даних у Vertica 9

Дата: 6 червня 2018 року
Час: 11:00-12:00
Спікер: Андрій Кірілєнков, технічний спеціаліст з рішень Big Data Platform, Micro Focus

Впродовж вебінару з СУБД Vertica ви зможете ближче познайомитись з аналітичними можливостями Vertica та побачите декілька прикладів, щодо роботи з тимчасовими рядами.

Зареєструватися

Слідкувати за анонсами можна тут.