22.02.2022

Як вибрати зарядний пристрій для гаджетів

 

Активне користування смартфонами, планшетами й іншими мобільними гаджетами призводить до того, що підзаряджати їх потрібно щодоби, а іноді й частіше. Тому питання вибору зарядного пристрою набуває надзвичайно важливого значення. Адже від нього залежить не лише швидкість заряджання, а й працездатність акумулятора електронного пристрою та безпека його використання. Передусім варто звернути увагу на такі важливі чинники, як-от тип зарядного пристрою та сила струму на виході.

Оригінал чи ноунейм?

Наразі з-поміж електронних аксесуарів є величезна кількість зарядних пристроїв різних виробників. Їх можна поділити на оригінальні брендові, якісні аналоги сторонніх виробників та універсальні.

Використання оригінальних пристроїв є найбільш безпечним та ефективним, вони гарантовано сумісні з гаджетами та мають тривалий термін служби. Але висока ціна цих зарядних пристроїв є причиною того, що чимало користувачів віддають перевагу більш дешевим, але менш якісним моделям, що часто швидко виходять із ладу, можуть пошкодити акумулятор, перегріти його та навіть спричинити коротке замикання. Через неякісні пристрої акумулятори гаджетів значно швидше зношуються й потребують заряджання дедалі частіше.

Правильний вихідний струм – надійна та безпечна робота

Інструкції до кожної моделі гаджета містять інформацію щодо того, який вихідний струм повинен мати зарядний пристрій. Зазвичай для смартфонів цей параметр становить від 2А до 4А. Проте в дешевих неоригінальних пристроях ця інформація може не відповідати дійсності.

Рекомендуємо вибирати лише перевірені часом і досвідом бренди зарядних пристроїв. Ці виробники гарантують користувачам безпечний струм і задоволення від використання.

Наведемо кілька варіантів пристроїв, що підтримують різні протоколи, і чий струм та потужність гарантовано відповідають заявленій специфікації:

2E-WC1USB18W-W

Мережевий ЗП 2Е USB Wall Charger QC3.0 DC5V/3A, Max 18W, white

Детальніше

299.00
2E-WC1USBC20W-W

Мережевий ЗП 2Е USB-C Wall Charger PD3.0 DC5V/3A, 20W, white

Детальніше

375.00
2E-WC2USB30W-W

Мережевий ЗП 2Е USB Wall Charger QC, PD, Max 30W, white

Детальніше

 

699.00
2E-WC3USB65W-W

Мережевий ЗП 2Е USB-C Wall Charger GaN 65W, white

Детальніше

1 399.00