21.12.2018

10'' компоненти СКС DIGITUS

   

10-ДЮЙМОВІ КОМПОНЕНТИ СКС DIGITUS – НАДІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ SOHO

Компоненти в компактному 10-дюймовій форм-факторі є основою для функціональних та гнучких рішень в області мережевих технологій. 10-дюймова система використовується як в комерційному, так і в приватному секторі. Зростаючий попит на SmartHome і широкосмугові Інтернет-додатки в сучасних будівлях означає, що все більше мережевих компонентів виходять на ринок. Вони повинні бути встановлені та централізовано об'єднані в межах будинку, офісу або квартири.
 
10-дюймова технологія DIGITUS® здатна впроваджувати професійні мережеві рішення навіть у дуже обмеженому просторі.  Таке обладнання може бути легко встановлене у невеликих кутах та нішах або в приміщеннях електричного розподілу. DIGITUS® пропонує узгоджені системні компоненти, які відповідають всім вимогам сучасних мережевих технологій.
ДЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ФОРМАТ 10’’?
 
  • Малі та домашні офіси (SOHO);
  • Медичні кабінети та адвокатські контори;
  • Магазини та торгові центри;
  • Сервісні та складські приміщення.
 
ЧОМУ ТРЕБА ЗВЕРНУТИСЯ ДО 10’’ РІШЕНЬ?
  • Виконуються вимоги структурованої системи в невеликих інсталяціях;
  • Максимальна безпека, запобігання розриву з’єднань;
  • Легка масштабованість мережі, в разі необхідності.
 
10-дюймовий корпус (254 мм)
 
Інфраструктура мережі в малих середовищах стає дедалі важливішою. Незалежно від того, у вашому власному домі або в невеликих офісних приміщеннях, чітко організована та структурована технічна система повинна гарантувати, що ваші дані транспортуються всюди безпечно. 10-дюймові (254 мм) рішення від DIGITUS® забезпечують оптимізоване та безпечне використання мережі.
 
 

DN-91420


Рама 10" DIGITUS 1U для складальної патч-панелі 12 портів, чорна

DN-91512U

Патч-панель DIGITUS 10" 1U, 12 портів, 5e UTP в зборі

DN-91612S

Патч-панель DIGITUS 10" 1U, 12 портів, CAT 6 STP в зборі

 
ПАСИВНА ТЕХНОЛОГІЯ
 
Продукти інфраструктури DIGITUS® забезпечують оптимальну швидкість передачі сигналу та одночасно забезпечують максимальну безпеку з'єднання ваших даних.
 
Правильний вибір компонентів підключення залежить від кількості портів (робочих станцій), необхідної швидкості передачі  та встановлених типів кабелів (CAT 6, CAT 7...).
 
DIGITUS® пропонує перевірені рішення:
 
Компактність Професійна мережева технологія у невеликому просторі
 
Централізація Легко доступне керування системою з визначеної позиції
 
Економія Немає високих витрат на інвестування та встановлення
 
Гнучкість Індивідуально настроюється відповідно до ваших потреб
 
Нарощування Система зростає разом з вашими вимогами
 
Ethernet-комутатори в 10-дюймовому форматі
 
Якщо у вашій мережі використовується велика кількість мережевих кінцевих пристроїв, наприклад сервери, комп'ютери, дисплеї, принтери, маршрутизатори, системи NAS і навіть розумні телевізори та ігрові приставки, ці пристрої повинні бути підключені один до одного через комутатор Ethernet. Загалом, комутатори Ethernet відрізняються за кількістю портів та максимальною пропускною спроможністю даних. Також є різниця між швидким Ethernet з 100 Мбіт/с та Gigabit Ethernet з 1000 Мбіт/с (1 Гбіт/с).
 
Якщо ви хочете керувати пристроями у вашій мережі, які не можуть бути забезпечені живленням у місці їх використання або мало споживають (наприклад, точки доступу або IP-камери), рекомендується використовувати комутатор з PoE (Power over Ethernet). Цей спеціальний тип комутатора забезпечує PoE-сумісні мережеві пристрої з необхідним робочим струмом. За допомогою технології PoE додаткове підключення кінцевого пристрою до енергопостачання не потрібне.
 

DN-60013

Комутатор DIGITUS Fast Ethernet 8x10/100Mbps RJ45, 10", unmanaged

DN-95317

Комутатор DIGITUS Gigabit Ethernet 8x10/100/1000Mbps RJ45 POE, 10"

DN-80114

Комутатор DIGITUS Gigabit Ethernet 8x10/100/1000Mbps RJ45, 10"

 

DN-10-05U-1

Шафа DIGITUS 10" 6U 312x300, скл.двері, 30kg max, сірий

DN-10TRAY-1

Полиця DIGITUS 10'' 1U 150m, сірий колір

DN-10ORG-1U


Кабельний організатор DIGITUS 10'' 1U, три лільця, сірий колір

 
Мережеві шафи DIGITUS 10'' та аксесуари до них 
Щоб забезпечити оптимальне функціонування вашої мережі, необхідні 10-дюймові корпуси та аксесуари до них, а також активних і пасивних мережевих компонентів. Саме тут DIGITUS® пропонує велику кількість різноманітних моделей та опцій.
 
Всі необхідні компоненти для побудови 10-дюймових рішень для SOHO наразі постійно підтримуються на складі ERC. З приводу необхідних консультацій та придбання обладнання просимо звертатися за адресою: network@erc.ua
 
Оригінальна презентація 10-дюймових рішень DIGITUS від виробника доступна в режимі onlineза посиланням: https://abram.assmann.com/uploads/ftp/newsletter/10-zoll-erc/index.html