Історія

ERC (Electronic Resource Company) - одна з найбільших та найвідоміших торгових марок VAD дистрибуції в Україні. ERC ефективно розвиває дистрибуцію, розпочавши більше ніж 20 років тому з електроніки, комп'ютерної та офісної техніки, продовжила дистрибуцією побутової техніки та приєднує дистрибуцію товарів з урахуванням останніх тенденцій ринку - дрони, 3D принтери, роботи, дитячі іграшки, посуд. Ми пропонуємо ідеї та рішення для підприємств та домогосподарств, включно з найновітнішими рішеннями та продуктами. Дистрибутор національного масштабу, ERC пропонує бізнес-партнерам найбільший асортимент якісних продуктів зі складу в Україні, конкурентоспроможні умови для бізнесу, чітке і швидке виконання замовлень, належний рівень підтримки та сервісу. Компанія відома в Україні під торговою маркою ERC з 1995 року. З того часу піклування про традиції компанії не заважає створенню й впровадженнню новацій. Група компаній ERC є помітним платником податків в держбюджет, прихильником прозорих правил та норм для всіх на ринку.

Ресурс і основа капіталу ERC - висока репутація на ринку України, філософія, що орієнтована на клієнта, високопрофесійний колектив та розвинута мережа бізнес-партнерів по всій території України. Підтримка постійних бізнес-партнерів  - один з пріоритетних напрямків діяльності компанії. На цей час ERC має партнерські угоди більш ніж з 1700 компаніями у різних регіонах України, і їх кількість із зростанням ємності ринку і національного продукту України постійно зростає. Партнери мають можливість працювати із спеціалізованою системою B2B, що значно спрощує взаємодію. ERC виконує соціальну місію, забезпечуючи робочі місця, і надаючи можливість вдосконалювати професійні навички в самій компанії. В більшості випадків молоді фахівці приходять в компанію після вищої школи, а після відповідного стажування отримують можливість продовжити роботу в ключових підрозділах ERC.

Поєднуючи класичну схему дистрибуції продуктів і додаткових послуг (VAD модель) з тактикою продажу, що перешкоджає "ціновим війнам", компанія ERC здійснює комерційну діяльність через бізнес-партнерів, до яких належать як роздрібні, оптові, консалтингові компанії, мережеві інтегратори, Інтернет-магазини, так і фахівці у вузьких технологічних сегментах. Основа роботи ERC з кожним партнером - це надання серії послуг на базі пропозицій різноманітної лінійки продуктів А-брендів, їх постійна наявність на складі, персональна кредитна лінія, фінансова дисципліна, а також спеціальні програми просування, маркетингова, рекламна, інформаційна та технічна підтримка, навчання фахівців з продажів та інших співробітників компанії.

ERC просуває передові технології та піклується про довгострокові партнерські відносини із провідними світовими виробниками, а також з компаніями-початківцями. Укладені офіційні дистриб'юторські контракти на продаж устаткування від більш ніж 120-ти компаній, які є впевненими світовими лідерами у різних сегментах. Частина контрактів є ексклюзивними в Україні. Компанія ERC забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування проданої техніки, передпродажне та після продажне обслуговування.

Сайт перебуває на реконструкції. Планується масштабне оновлення. Очікуються нові напрямки роботи та продукти.