Правила співпраці

ERC продовжує роботу по розширенню і систематизації існуючої дилерської мережі в усіх містах України. Аби бути Дилером ERC, необхідно відповідати вимогам компанії до Дилерів, та укласти відповідня договори і угоди. Усна угода є обов'язковою преамбулою до укладення офіційного
Договору.

Загальні правила

Партнери, які показують зростання продажів за об'ємом та асортиментом, не створюють цінових конфліктів в каналі продажів, просувають техніку, яку пропонує компанія ERC, отримують належний рівень сервісу і підтримки з нашого боку.

Для того щоб отримати статус Дилера, ваша компанія має відповідати наступним вимогам:

  • Дотримуватись договірних зобов'язань і платіжної дисципліни;
  • Мати розвинену інфраструктуру збуту, яка дозволяє забезпечити об'єм закупівель широкого спектру устаткування на суму не менше 5000 у.о. щомісяця протягом кожного кварталу;
  • Сприяти проведенню цінової політики дистриб'ютора і конкретного вендора;
  • Розширювати асортимент продажів, не обмежуючись продажами товарів однієї групи;
  • Якщо приймається рішення про доцільність розвитку співпраці, Дилерові надається доступ на дилерський сайт В2В з додатковими інформаційними послугами;
  • У разі недотримання умов роботи або нестабільного щомісячного обігу (менше вказаного), ви отримаєте письмове повідомлення від вашого провідного менеджера про виявлені порушення, з пропозицією усунути їх протягом вказаного періоду.
  • Перший квартал роботи є тестовим. Після його закінчення ваш провідний менеджер може визнати за необхідне проведення підсумкової зустрічі та пошуку спільних перспектив; 
  • Якщо порушення не усунуто або ситуація не виправляється, компанія ERC має право розірвати дилерську
    Угоду і Договір.

Подання заявки на співпрацю

Для подання заявки на співпрацю, заповніть, будь ласка, анкету-запит на сусідній вкладці. Після розгляду заявки, якщо ваша компанія по об'ємам продажів відповідає мінімальним вимогам ERC, з вами зв'яжеться наш уповноважений представник, для обговорення умов праці і планування зустрічі.

У деяких випадках уповноважений представник ERC може вимагати надати нотаріально завірені копії документів про заснування і свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, довідку з податкової інспекції про відсутність недоплати по податках і обов'язковим платежам до бюджетів всіх рівнів і позабюджетних фондів, довідку з банку, який обслуговує майбутнього партнера, про його фінансову спроможність, завірену копію балансового звіту за минулий період.

На етапі початку роботи знадобляться і інші дані та документи, відповідно до внутрішнього регламенту компанії ERC. Наприклад, перелік осіб, що будуть мати дозвіл працювати з системою замовлень на В2В порталі, або перелік осіб, що будуть мати дозвіл на отримання товару зі складу.

Після тестового періоду і виконання всіх зобов'язань, ви маєте отримати дозвіл одержувати інформацію на дилерському порталу В2В та робити замовлення у онлайн-системі замовлень ERC. Ви зможете користуватися оперативною інформацією про стан складу, надходження товарів, цінові тренди, новини, спецпропозиції і отримувати іншу важливу інформацію, яка сприятиме активній роботі.

Партнери, які виконують всі вимоги і надали необхідний пакет документів, мають можливість отримати відтермінування платежів, абочи товарний кредит, залежно від від якості та швидкості зростання об'ємів продажу, фінансової дисципліни, та відповідності вимогам до дилера ERC.

Подробиці узгоджуються при зустрічі.